Tel: 501 488 963, Adres: 38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25 (budynek KPB - parter), e-mail:reklama@arpen.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Oklejanie samochodów

Oklejenie samochodu to świetny i nowoczesny sposób na bardzo dobrą reklamę, która dotrze do bardzo wielu odbiorców. Dowolna kolorystyka, rozmiary ograniczone tylko wielkością pojazdu, mobilność to tylko niektóre atuty takiego rozwiązania. Jeśli posiadają Państwo samochód służbowy to taka forma reklamy jest idealna do promowania Państwa marki i zwrócenia na siebie uwagi.


Na reklamę składają się elementy wycinane z folii samoprzylepnej takie jak napisy czy kształty, lub nadruk na folii samoprzylepnej termokurczliwej, która idealnie dopasuje się do kształtów pojazdu. Wykonujemy reklamę zarówno na samochodach osobowych czy dostawczych jak i na samochodach ciężarowych typu: TIR.


Oferujemy także reklamy na folii magnetycznej, którą można w każdej chwili ściągnąć. Ta opcja jest świetnie sprawdza się gdy chcemy auto służbowe wykorzystywać prywatnie po godzinach pracy. Folia magnetyczna nie powoduje żadnych uszkodzeń karoserii.


Wyświetl większą mapę


Studio Reklamy Arpen
ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno
tel. 13 43 627 11, wew.263
kom. 501 488 963