Tel: 501 488 963, Adres: 38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25 (budynek KPB - parter), e-mail:reklama@arpen.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

O nas

Witamy serdecznie!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arpen działając na rynku związanym z reklamą oraz poligrafią może pochawalić się sporym doświadczeniem. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku i od początku działamy na terenie całego województwa podkarpackiego.


Niezmiennie od 2003 roku nasze biuro można znaleźć w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego 25 (budynek Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego - KPB, parter).


Doskonale znamy lokalny rynek związany z reklamą. W czasie ośmiu lat naszej działalności nabraliśmy sporego doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z wieloma ciekawymi rozwiązaniami stosowanymi w reklamie i poligrafii. Znamy najnowsze trendy oraz staramy się zawsze gonić za wszelkimi nowinkami, które pojawiają się na rynku. Po prostu wiemy jak robi się reklamy!

Arpen

- solidność
- doświadczenie
- konkurencyjność
- wysoka jakość usług


To tylko niektóre z naszych atutów. Powierzone nam zadania zawsze wykonujemy rzetelnie i dokładnie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i całkowicie angażujemy się przy jego wykonaniu. Robimy to z pasją bo po prostu lubimy pracę, którą na codzień wykonujemy. :)


Jako firma działająca na rynku reklamy i poligrafii posiadamy bardzo szeroką ofertę. Reklama zewnętrzna, wydruki wielkoformatowe, wizytówki, ulotki i wiele, wiele innych. Aby przejść do naszej oferty kliknij TUTAJ.


W ramach naszej działalności prowadzimy także kursy na prawo jazdy kategorii B. Bliższe informacje można uzyskać klikając TUTAJ


Wyświetl większą mapę


Studio Reklamy Arpen
ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno
tel. 13 43 627 11, wew.263
kom. 501 488 963