Tel: 501 488 963, Adres: 38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25 (budynek KPB - parter), e-mail:reklama@arpen.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Strony internetowe

W obecnych czasach internet stanowi ważne, jeśli nie najważniejsze medium. To właśnie w nim wyszukuje się potrzebne informacje, jest pierwszym miejscem, do którego dana osoba zagląda aby dowiedzieć się czegoś. Dlatego warto mieć choćby wizytówkę, która będzie Państwa reklamować w sieci.


strony www

Oferujemy projektowanie statycznych stron www na wysokim poziomie. Strony tworzone są według najnowszych standardów, które wyznaczane są przez światową organizację W3C. Strony tworzymy w oparciu o języki xHTML/CSS, elementy flash takie jak banery, animacje oraz język javascript, który pozwala na budowanie galerii zdjęć.


W programie graficznym przygotowujemy szablon, następnie grafikę dzielimy na mniejsze części tak aby było możliwe ich późniejsze złożenie w jedną całość, a na koniec kodujemy stronę w wyżej wymienionych językach. Tworzymy wszelkiego rodzaju wizytówki internetowe, a także inne rodzaje stron, które pozwolą zaistnieć w sieci.


Na życzenie klienta wykonamy wszelkie czynności związane z umieszczeniem strony w sieci.Oto kilka naszych realizacji


http://www.baseny-krosno.pl

Strona internetowa dla Zespołu Krytych Pływalni w Krośnie. Zakres prac: projekt graficzny, kodowanie strony, zakup domeny oraz serwera.

Adres strony: http://www.baseny-krosno.pl

http://www.baseny-krosno.pl

Strona firmy oferującej usługi księgowe, wykonana wg wskazówek klienta. Zakres prac: projekt graficzny, kodowanie strony, rejestracja konta na darmowym serwerze, umieszczenie strony w internecie.

Adres strony: http://www.uslugiksiegowe.xk.pl

http://www.baseny-krosno.pl

Strona www dla firmy Arpol. Zakres prac: projekt graficzny, kodowanie strony, zakup domeny oraz serwera, umieszczenie strony w internecie.

Adres strony: http://www.arpolkamien.eu


Wyświetl większą mapę


Studio Reklamy Arpen
ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno
tel. 13 43 627 11, wew.263
kom. 501 488 963