Tel: 501 488 963, Adres: 38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25 (budynek KPB - parter), e-mail:reklama@arpen.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Opakowania, torby, ręczniki reklamowe

Torby są jednym z najtańszych nośników reklamy i jednocześnie praktycznym produktem użytkowym. Zapewniają długotrwałą promocję i reklamę firmy. To prosty i skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży, na osiągnięcie sukcesu. To nieodłączny element każdej kampanii reklamowej.


Dobre opakowanie to podstawa sukcesu. To od niego zależy czy klient zwróci uwagę na Państwa produkt. My zaprojektujemy odpowiednią grafikę, która sprawi, że Państwa opakowanie będzie niepowtarzalne i nietuzinkowe. Wyróżni się wśród wielu innych.


Ręczniki reklamowe, które proponujemy, pełnią zarazem funkcję reklamową i użytkową; reklamową, bo stanowią nośnik przekazu reklamowego, oraz użytkową, ponieważ dzięki wysokiej jakości wykonania doskonale nadają się na ręczniki kąpielowe. Ręczniki reklamowe mają dużo silniejsze oddziaływanie niż inne gadżety reklamowe i z powodzeniem są wykorzystywane w kampaniach reklamowych lub jako prezent dla wybranych klientów bądź pracowników. Ręczniki reklamowe mają duże zastosowanie w hotelach, pensjonatach lub restauracjach, ale mogą być także prezentem dla kluczowych klientów.


Wyświetl większą mapę


Studio Reklamy Arpen
ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno
tel. 13 43 627 11, wew.263
kom. 501 488 963