Tel: 501 488 963, Adres: 38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 25 (budynek KPB - parter), e-mail:reklama@arpen.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Wydruki wielkoformatowe

Oferujemy wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe metodą solwentową jak i UV. Wydruki wykonujemy na folii samoprzylepnej, płytach PCV, siatkach mesch, banerach, różnych rodzajach papieru oraz na wielu innych powierzchniach.


Wydruki solwentowe należą do nowoczesnych technik druku wielkoformatowego i są doskonałym nośnikiem reklamy każdego przedsięwzięcia. Sprawdzają się one w ramach pojedyńczych lub niskonakładowych realizacji kampanii reklamy wielkoformatowej. Wydruk solwentowy to gwarancja uzyskania niezwykłych efektów wizualnych i estetycznych. Wydruki charakteryzują się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne, promienie UV i ścieranie.


Wydruki UV to doskonała metoda do umieszczania wydruków bezpośrednio na różnego rodzaju powierzchni takich jak szkło, płyty PCV, plexa i wiele innych. Dzięki specjalnym tuszom utwardzanym promieniami UV wydruk jest trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych.


Wyświetl większą mapę


Studio Reklamy Arpen
ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno
tel. 13 43 627 11, wew.263
kom. 501 488 963