SOLIDNIE

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Przekazujemy wszelką potrzebną wiedzę, która jest niezbędna do zdania egzaminu Państwowego. Nie pozostawiamy kursantów z wątpliwościami dotyczącymi sytuacji na drodze.

PROFESJONALNIE

Nasi instruktorzy posiadają kompletną wiedzę, która potrzebna jest aby nauczyć kursanta jazdy samochodem. Ich podejście pozwala na naukę w pozytywnej atmosferze.

SKUTECZNIE

Naszą szkołę charakteryzuje skuteczność w doskonaleniu umiejętności jazdy samochodem. Nasi kursanci z powodzeniem zdają egzamin państwowy. U nas nabierzesz pewności siebie i dojdziesz do wprawy w wykonywaniu wszelkich manewrów.

Informacje

Tutaj znajdują sie najważniejsze informacje dotyczące naszej szkoły.

Nasza szkoła powstała w 2009 roku. Siedziba firmy mieści się przy ul. Lewakowskiego 25 w Krośnie (budynek KPB, parter). Intruktorzy, którzy u nas pracują posiadają kilkuletnie, bogate doświadczenie, które zdobyli ucząc prowadzenia samochodu wielu kursantów.

Posiadamy pełnowymiarowy plac manewrowy o nawierzchni asfaltowej. Nie zawsze kursantom oferuje się dobrej jakości plac, na którym przyjdzie im zmierzyć się z podstawowymi manewrami. U nas znajdziesz to czego szukasz, u nas nauczysz się właściwie wykonywać manewry, których wykonania oczekuje się od przyszłych kierowców.

Kurs odbywa się w przyjaznej atmosferze i jest prowadzony przez wyspecjalizowaną kadrę, która dokładnie i cierpliwie podchodzi do każdego kursanta. Na naszym kursie otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania związane z przygotowaniem do samodzielnego poruszania się po drogach. Nauczymy Cię jak właściwie prowadzić samochód, jak zachowywać się na drodze, jak przewidywać zagrożenia i pewnie pokonywać kolejne kilometry. Kurs dzieli się na dwie podstawowe części i obejmuje:
- 30 godzin zajęć teoretycznych
- 30 godzin zajęć praktycznych

Rozpoczęcie kursu w każdą środę o godzinie 16:00
Zapisy codziennie w godz. 8:00-16:00 w siedzibie firmy przy ul. Lewakowskiego 25
(budynek KPB i Kredyt Banku)
Kontakt telefoniczny: kom. 518 050 090

Aktualna cena kursu na prawo jazdy kategorii B wynosi: 1350zł
Promocja dla uczniów i studentów: 1300zł
Kurs doszkalający (5 godzin) - 250zł
Kurs doszkalający teoretyczny (10 godzin) - 150zł
1 godzina - 50zł

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami on-line, które pozwolą uzyskać dodatkowe informacje.

Aktualności25.04.2013r.

Nowy kurs prawa jazdy rozpocznie się w najbliższą środę dnia...

więcej »

19.08.2010r.

Serdecznie witamy w nowej odsłonie naszej strony internetowej...

więcej »