SOLIDNIE

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Przekazujemy wszelką potrzebną wiedzę, która jest niezbędna do zdania egzaminu Państwowego. Nie pozostawiamy kursantów z wątpliwościami dotyczącymi sytuacji na drodze.

PROFESJONALNIE

Nasi instruktorzy posiadają kompletną wiedzę, która potrzebna jest aby nauczyć kursanta jazdy samochodem. Ich podejście pozwala na naukę w pozytywnej atmosferze.

SKUTECZNIE

Naszą szkołę charakteryzuje skuteczność w doskonaleniu umiejętności jazdy samochodem. Nasi kursanci z powodzeniem zdają egzamin państwowy. U nas nabierzesz pewności siebie i dojdziesz do wprawy w wykonywaniu wszelkich manewrów.

Witamy na naszej stronie!

Drogi kursancie, witamy na stronie Ośrodka Szkolenia Kierowców "ARPEN". Zachęcamy do zapoznania się z treścią zawartą na stronie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ARPEN" prowadzi kursy na prawo jazdy kategroii B. Szkolenie prowadzone jest na terenie miasta Krosna oraz okolic. Nasz ośrodek spełnia wymogi rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury dotyczące szkolenia i egzaminowania przyszłych kierowców. Szkolenie prowadzone jest na samochodach Renault Clio oraz Suzuki Swift, identycznych jak na egzaminie w WORD.

Jesteśmy prężnie rozwijającą sie szkołą nauki jazdy, ktora posiada wykwalifikowanych i doświadczonych intruktorów. Nauka prowadzenia pojazdów w naszej szkole to sama przyjemność.

ZAPRASZAMY!

Aktualności25.04.2013r.

Nowy kurs prawa jazdy rozpocznie się w najbliższą środę dnia...

więcej »

19.08.2010r.

Serdecznie witamy w nowej odsłonie naszej strony internetowej...

więcej »